Static Site Contact Form (1.0.0-rc1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Message
vi: Thông điệp

en: Name
vi: Tên

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Send
vi: Gửi

en: Other
vi: Khác
