Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Contact
de: Kontakt

en: Send
de: Senden

en: Other
de: Weitere
