Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Email address
es: Dirección de correo electrónico

en: Message
es: Mensaje

en: Name
es: Nombre

en: Contact
es: Contacto

en: Host
es: Servidor

en: Send
es: Enviar

en: Other
es: Otro(s)
