Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Message
eu: Mezua

en: Name
eu: Izena

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Send
eu: Bidali

en: Other
eu: Bestea
