Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Email address
is: Netfang

en: Message
is: Skilaboð

en: Name
is: Nafn

en: Contact
is: Tengiliður

en: Host
is: Vél

en: Send
is: Senda
