Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Message
te: సందేశం

en: Name
te: పేరు

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Send
te: పంపించు

en: Other
te: ఇతర
