Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Email address
af: E-posadres

en: Message
af: Boodskap

en: Name
af: Naam

en: Contact
af: Kontak

en: Host
af: Masjien

en: Send
af: Stuur

en: Other
af: Ander
