Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Message
ast: Mensax

en: Name
ast: Nome

en: Contact
ast: Contautu

en: Host
ast: Sirvidor

en: Send
ast: Unviar

en: Other
ast: Otru
