Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Message
bg: Съобщение

en: Name
bg: Име

en: Contact
bg: Контакт

en: Host
bg: Хост

en: Send
bg: Изпрати

en: Other
bg: Други
