Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Message
ca: Missatge

en: Name
ca: Nom

en: Contact
ca: Contacte

en: Host
ca: Servidor

en: Send
ca: Enviar

en: Other
ca: Altres
