Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Message
he: הודעה

en: Name
he: שם

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Host
he: שם שרת

en: Send
he: שלח

en: Other
he: אחר
