Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Message
hi: संदेश

en: Name
hi: नाम

en: Contact
hi: संपर्क

en: Host
hi: होस्ट

en: Send
hi: भेजें

en: Other
hi: अन्य
