Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Message
ja: メッセージ

en: Name
ja: 名前

en: Contact
ja: コンタクト

en: Host
ja: ホスト

en: Send
ja: 送信

en: Other
ja: その他
