Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Message
jv: Pesen

en: Name
jv: Jeneng

en: Contact
jv: Kontak

en: Send
jv: Kirim

en: Other
jv: Liyané
