Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Email address
kk: Email адресі

en: Message
kk: Хабарлама

en: Name
kk: Аты

en: Contact
kk: Контакттау

en: Host
kk: Хост

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа
