Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Message
mn: Зурвас

en: Name
mn: Нэр

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Send
mn: Илгээх
