Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: Host
ro: Gazdă

en: Send
ro: Trimite

en: Other
ro: Altele
