Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Email address
ru: E-mail адрес

en: Message
ru: Сообщение

en: Name
ru: Название

en: Contact
ru: Контакт

en: Host
ru: Хост

en: Send
ru: Отправить

en: Other
ru: Другое
