Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Message
sk: Správa

en: Name
sk: Názov

en: Contact
sk: Kontakt

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Send
sk: Odoslať

en: Other
sk: Ostatné
