Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Email address
sl: E-naslov

en: Message
sl: Sporočilo

en: Name
sl: Ime

en: Contact
sl: Kontakt

en: Host
sl: Gostitelj

en: Send
sl: Pošlji
