Static Site Contact Form (1.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Email address
sv: E-postadress

en: Message
sv: Meddelande

en: Name
sv: Namn

en: Contact
sv: Kontakt

en: Host
sv: Värd

en: Send
sv: Skicka

en: Other
sv: Övriga
