Static Suite (1.0.0-alpha12) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Delete
ps: ړنګول

en: yes
ps: هو

en: Description
ps: سپړنه

en: Language
ps: ژبه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: no
ps: نه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Configuration
ps: سازول

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: User name
ps: کارن نوم

en: About
ps: په اړه
