Static Suite (1.0.0-alpha16) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: yes
et: jah

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Delete group
et: Kustuta grupp

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: view
et: näita

en: Logs
et: Logid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: no
et: ei

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Advanced
et: Täpsem

en: Configuration
et: Seadistus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Not available
et: Mittesaadaval

en: User name
et: Kasutajanimi

en: File settings
et: Failisätted

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Uses
et: Kasutab

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Modification date
et: Muudatuse kuupäev

en: URI settings
et: URI seaded
