Static Suite (1.0.0-alpha16) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Configuration
lo: ການຕັ້ງຄ່າ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
