Static Suite (1.0.0-alpha17) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: yes
bo: ཡིན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: no
bo: མིན

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
