Static Suite (1.0.0-alpha17) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: yes
sq: po

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: view
sq: shfaq

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: no
sq: jo

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: File settings
sq: Rregullimet e file

en: About
sq: Informacione
