Static Suite (1.0.0-alpha18) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: yes
bs: da

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Not available
bs: Nema podataka

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Finished
bs: Završeno
