Static Suite (1.0.0-alpha18) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: yes
nl: ja

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: view
nl: weergeven

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Format
nl: Opmaak

en: Path
nl: Pad

en: no
nl: nee

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: seconds
nl: seconden

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Finished
nl: Voltooid

en: Export format
nl: Exportformaat

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Please wait
nl: Een ogenblik geduld ...

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Edit configuration
nl: Instellingen bewerken

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: Is current
nl: Is huidig

en: URI settings
nl: URI-instellingen
