Static Suite (1.0.0-alpha19) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: yes
gl: si

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Delete group
gl: Borrar grupo

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: view
gl: vista

en: Logs
gl: Rexistros

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Path
gl: Ruta

en: no
gl: non

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Configuration
gl: Configuración

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: seconds
gl: segundos

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: User name
gl: Nome de usuario

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Finished
gl: Finalizado

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Uses
gl: Usos

en: Dependencies
gl: Dependencias
