Static Suite (1.0.0-alpha20) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: yes
ar: نعم

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Delete group
ar: حذف المجموعة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: view
ar: عرض

en: Logs
ar: سجلات

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: no
ar: لا

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Advanced
ar: متقدم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Not available
ar: غير متاح

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: File settings
ar: إعدادات الملفات

en: Finished
ar: اكتمل

en: About
ar: حول

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: URI settings
ar: إعدادات الرابط URI
