Static Suite (1.0.0-alpha21) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: yes
be: так

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Delete group
be: Выдаліць групу

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: view
be: глядзець

en: Logs
be: Логі

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: no
be: не

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Configuration
be: Налады

en: Finished
be: Завершана

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: An error has occurred.
be: Здарылася памылка.

en: Dependencies
be: Залежнасці

en: URI settings
be: Налады URI
