Static Suite (1.0.0-alpha21) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: yes
os: ойы

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: view
os: бакаст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат

en: Path
os: Фæндаг
