Static Suite (1.0.0-alpha22) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: yes
ne: हो

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: no
ne: हैन

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा

en: Dependencies
ne: आश्रित
