Static Suite (1.0.0-alpha24) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: yes
cs: ano

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Delete group
cs: Smazat skupinu

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: view
cs: zobrazit

en: Logs
cs: Logy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: Path
cs: Cesta

en: no
cs: ne

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: seconds
cs: sekund

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: File settings
cs: Nastavení souborů

en: Finished
cs: Hotovo

en: Export format
cs: Formát pro export

en: About
cs: Popis

en: Please wait
cs: Počkejte prosím

en: Uses
cs: Použití

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Dependencies
cs: Závislosti

en: URI settings
cs: Nastavení URI
