Static Suite (1.0.0-alpha25) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: yes
mr: हो

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Delete group
mr: समुह मिटावा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: view
mr: दाखवा

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.

en: Dependencies
mr: आवश्यकता
