Static Suite (1.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: yes
lt: taip

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Delete group
lt: Pašalinti grupę

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Logs
lt: Logai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: no
lt: ne

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: User name
lt: Nario vardas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: About
lt: Apie

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Uses
lt: Naudoja

en: Edit configuration
lt: Redaguoti konfigūraciją

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: URI settings
lt: URI nustatymai
