Static Suite (1.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: view
sl: pogled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: File settings
sl: Datotečne nastavitve

en: About
sl: O modulu

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Uses
sl: Uporablja
