Static Suite (1.0.0-alpha6) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: yes
az: bəli

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: view
az: görünüş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: no
az: yox

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Advanced
az: Əlavə

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: About
az: Haqqında

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Dependencies
az: Asılılıqlar
