Static Suite (1.0.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: view
eo: rigardi

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Add
eo: Aldonu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Configuration
eo: Agordoj

en: File settings
eo: Dosieraj agordoj

en: Dependencies
eo: Dependecoj

en: URI settings
eo: Agordoj de URI
