Static Suite (1.0.0-alpha6) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Name
se: Namma

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: About
se: Birra
