Static Suite (1.0.0-alpha8) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: yes
eu: bai

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: view
eu: ikusi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: no
eu: ez

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not available
eu: Ez dago erabilgarri

en: User name
eu: Erabiltzaile izena

en: File settings
eu: Fitxategi ezarpenak

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak

en: URI settings
eu: URI ezarpenak
