Static Suite (1.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: view
ug: كۆرۇش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: no
ug: ياق

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
