Static Suite (1.1.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: yes
bg: да

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Log
bg: Регистър

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Enabled
bg: Активиран

en: Download
bg: Свали

en: view
bg: преглед

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: Path
bg: Път

en: no
bg: не

en: Done
bg: Готово

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Started
bg: Начало

en: An error has occurred.
bg: Възникна грешка.

en: String not found.
bg: Стрингът не е намерен.

en: Live mode
bg: Реален режим
