Static Suite (1.1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (28 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: yes
hy: այո

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Path
hy: Ուղի

en: no
hy: ոչ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ

en: URI settings
hy: URI կարգավորումներ
