Static Suite (1.1.0-alpha3) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Log
ro: Jurnal

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Enabled
ro: Activat

en: Download
ro: Descarcă

en: view
ro: afișează

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: no
ro: nu

en: Done
ro: Gata

en: Global settings
ro: Setări generale

en: Advanced
ro: Avansat

en: Configuration
ro: Configurație

en: Provider
ro: Furnizor

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Not available
ro: Nu e disponibil

en: User name
ro: Nume utilizator

en: File settings
ro: Configurare fișiere

en: Storage
ro: Depozitare

en: About
ro: Despre

en: Started
ro: Început

en: Uses
ro: Folosește

en: An error has occurred.
ro: A apărut o eroare.

en: String not found.
ro: Nu am găsit şirul text.

en: Dependencies
ro: Dependențe

en: URI settings
ro: Setări URI
