Static Suite (1.1.0-alpha3) - en to si translation catalogue (16 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: yes
si: ඔව්

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Delete group
si: සමූහය මකන්න

en: Log
si: ලොග එක

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
