Static Suite (1.1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: yes
ast: Sí

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Log
ast: Rexistru

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Download
ast: Baxar

en: view
ast: vista

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Path
ast: Camín

en: Files
ast: Ficheros

en: no
ast: non

en: Done
ast: Fechu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Configuration
ast: Configuración

en: File settings
ast: Preferencies de ficheru

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
