Static Suite (1.1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (32 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: yes
ku: بەڵێ

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Label
ku: پێناس

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: no
ku: نەخێر

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: File settings
ku: ڕێکخستنەکانی پەڕگە.

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: String not found.
ku: ڕیزبەند نەدۆزرایەوە.
