Static Suite (1.1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (30 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: yes
cy: ie

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Enable
cy: Galluogi

en: Disable
cy: Analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: view
cy: gweld

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Export
cy: Allfudo

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: Path
cy: Llwybr

en: Files
cy: Ffeiliau

en: no
cy: na

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Advanced
cy: Uwch

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: File settings
cy: Gosodiadau ffeil

en: Storage
cy: Storfa

en: Export format
cy: Allfudo fformat

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.

en: String not found.
cy: Llinyn heb ei ddarganfod.
