Static Suite (1.1.0-beta2) - en to el translation catalogue (42 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: yes
el: ναι

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: view
el: προβολή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Files
el: Αρχεία

en: no
el: όχι

en: Done
el: Έγινε

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Provider
el: Πάροχος

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Not available
el: Μη διαθέσιμο

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: File settings
el: Ρυθμίσεις αρχείου

en: Export format
el: Μορφοποίηση εξαγωγής

en: About
el: Περί

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: Uses
el: Χρήσεις

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: String not found.
el: Δεν βρέθηκαν φράσεις.

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: URI settings
el: Ρυθμίσεις URI
